Share

Rekonštrukcia – Zo staršieho 1-izbového príjemný 2-izbový

Rekonštrukcia – Zo staršieho 1-izbového príjemný 2-izbový

Pre tých, ktorých čaká rekonštrukcia bytu alebo chcú len trochu prerobiť svoj domov, je určený tento malý rekonštrukčný  manuál.

Nebuďte odborníkom na všetko a zverte projekt do rúk odborníkov. Tí často nájdu riešenia , o ktorých sa vám ani nesnívalo a tí najlepší vedia doslovne „upliesť z hovna bič“. To platí  hlavne o dispozičnom riešení.   Z jednoizbového  bytu Vám pri troche šťastia vznikne zaujímavý dvojizbový s osobitým čarom, ktoré z paneláka vydoluje naozaj len skúsený bytový architekt/dizajnér.
Preto investujte  do tejto prípravnej fázy a stavebnú firmu vyhľadajte až s hotovým projektom v ruke. Vyhnete sa mnohým nepríjemnostiam a situáciám, keď budete musieť odpovedať na otázky bez toho, že by ste mali pripravenú odpoveď

V projekte venujte špeciálnu pozornosť kuchyni. Dizajn kuchyne musí byť jasný  ešte predtým, ako zrekonštruujete  vodu a elektriku.

Byt /dom vnímajte ako jeden celok, nie ako súčet izieb.

Investujte do kvalitných materiálov (podlahy, dvere, dlažby).

Pozornosť venujte  detailom, vydarené detaily odlíšia  obyčajné od osobitého.

Nebuďte „moderní“ za každú cenu, nedajte sa ovplyvniť „vychytávkami“,  ktoré ste včera videli u suseda. Budujte premyslené nadčasové bývanie.

 

Takto vyzerá naša kompletná rekonštrukcia bytu

Dizajn interiéru a rekonštrukcia bytu

 

Viac o tejto rekonštrukcii

Ako na rekonštrukciu?

 

Share post: