Share

Sedačka – luxusná a každý deň iná

Sedačka – luxusná a každý deň iná

Aj vaša sedačka chce byť elegantná, čistá a každý deň iná. Využite našu akciu a kúpte si u nás šťastnú a elegantnú sedačku aj s náhradným (vyzliekacím a pracím) oblečením. Jej druhé šaty dostanete u nás s plnou 50 % zľavou.

Ako vybrať dobrú sedačku?

Sedačka je jedným z najdôležitejších a najväčších kusov nábytku v byte a má teda aj veľmi veľký vizuálny vplyv na atmosféru celého bytu. Je to asi jediný kus nábytku, ktorý používate doslova každý deň. Mala by byť byť teda funkčná a byť určitým kompromisom medzi pohodlím a estetickým prevedením.

Dnešný moderný výrobcovia sedačiek sa preto sústredili svoje úsilie na vyriešenie dilemy ako vyrobiť pohodlnú a pritom elegantnú sedačku. Krásna sedačka s peknými proporciami má vždy nízke opierky, no v takomto prevedení ide o čiste konverzačnú sedačku, určenú predovšetkým na prijímanie návštev, nie na pohodlné sledovanie telky. Nové sedačky preto prichádzajú s množstvom technických vylepšení, ktoré nám umožňujú zvyšovať výšku opierky, vysúvať podložky pod nohy, či meniť sklon opierky.

Pohodlná kvalitná sedačka tiež nemusí byť len z kože, ktorá je v zime studená a v lete sa ňu lepíte. Textilné sedačky dnes bez problémov vyzlečiete a operiete, prípadne , čo je ešte lepšie, prezlečiete do iného poťahu. Sedačka je takto čistá, elegantná a vždy iná.

Ako teda vybrať kvalitnú sedačku?

konštrukcia sedačky musí dostatočne pevná – najlepšie masív alebo kov. Len tak vydrží sedačka viac ako 10 rokov.

výplň matracov by mala byť spojením kvalitných materiálov -polyuretánovej peny a husieho peria, ktoré zabezpečí potrebnú mäkkosť a dlhú trvanlivosť.

poťah by mal byť z kvalitnej kože alebo pevnej zvliekacej látky, ktorá sa dá prať alebo chemicky čistiť

no a sedačka ako každá žena musí mať pekné vyvážené proporcie.

Share post:

Leave A Comment

Your email is safe with us.