Share

xxx

LineaDesign - Návrh interiéru

Doma po taliansky

Návrh a dizajn interiéru,

ktorý  mení nielen priestoru, ale aj životy ľudí.Veríme, že dobrý interiérový dizajn má schopnosť zlepšiť duševnú pohodu ľudí, posilniť ich tvorivosť, zlepšiť komunikáciu, dokonca i výkonnosť.

Myslíme si, že neexistuje jediný „dobrý návrh interiéru“, že každý priestor navrhnutý s citom, z ktorého vyžaruje osobnosť užívateľa, môže byť dobrý.

Tvoríme

nadčasový  dizajn interiéru,

v ktorom je maximálne využitý potenciál  priestoru, v ktorom vládne harmónia,  elegancia a vzdušné, minimalistické línie.

Naše návrhy interiéru

sú prienikom a súhrou nášho estetického cítenia a vašich predstáv.

Interiérovy dizajn, ktorý tvoríme sa nesie v znamení motta „Doma po taliansky“

 

Pretvárame to, čo potrebujete, niečo, čo milujete. Vieme, ako dostať do interiéru jedinečnosť a štýl.

 

Návrhy interiéru

Náš recept na jedinečný interiér sme „odkukali“ od majstrov interiérového dizajnu – Talianov.  Aj preto je našim mottom slogan

Doma po taliansky

Milujeme umelecké predmety, obrazy,  modernú i ručne spracovanú keramiku, oslavujeme staré a vítame nové. To všetko, veríme, dokáže pretvoriť váš interiér v

 

DOMOV S PRÍBEHOM

Sme malé komorné štúdio. Boutique, v ktorom vládnu dve ženy. Interiérová dizajnérka a bytová architektka. Neprahneme po stovkách realizácií. Naším cieľom  je úzky,  priateľský vzťah s klientmi.  Snažíme sa, aby bol osobný a hlavne dlhodobý. Teší nás, keď sa klienti, ktorým sme pred desiatimi rokmi zariadili domy, vracajú kvôli redizajnu, či  malému face-liftingu. Aj neveľká kúpeľňa je pre nás  Projektom.
Našou základnou prednosťou je okrem dobrého vkusu a cvičeného oka hlavne schopnosť počúvať. Možno sa vám to bude zdať banálne, no je to jediný spôsob ako hlbšie spoznať klienta a  nájsť ten správny  bod, v ktorom sa  stretne naše  estetické cítenie s predstavami, želaniami klienta. Ako vytvoriť domov, ktorý bude „Vašim domovom“.