Share

O Nás

Naša filozofia,

Pretvárame to, čo potrebujete, na niečo, čo milujete

Linea Design je malé interiérové štúdio, založené v roku 2009 talianskymi dizajnérmi a výrobcami nábytku. Po našich talianskych zakladateľoch sme zdedili tradične silný taliansky cit pre krásu a kreativitu, ale aj chuť experimentovať.  Rady kombinujeme moderný, precízne spracovaný nábytok, ktorý nám dodávajú overení talianski dodávatelia, so zaujímavými kúskami zdedenými po babičke.

Veríme, že dobrý interiérový dizajn má schopnosť zlepšiť duševnú pohodu ľudí, posilniť ich tvorivosť, zlepšiť komunikáciu, dokonca i výkonnosť.

Páči sa nám nadčasový dizajn. Myslíme si, že každý predmet, ku ktorému má klient citový vzťah, má v interiérovom dizajne svoje miesto.

Snažíme sa počúvať a rešpektovať budúceho užívateľa. Viesť ho a inšpirovať tak, aby sme spolu vytvorili návrh interiéru, ktorý odráža jeho osobnosť. V každom návrhu sa snažíme o maximálne využitie potenciálu priestoru, jeho estetické stvárnenie a o prepojenie nášho štýlového náhľadu s vašimi predstavami.

Ak hľadáte odpoveď na otázku „Ako dostať do bytu originálny charakter a jedinečnosť, ktorá ho odlíši od množstva tuctových alebo showroomových bytov“, ste na správnou mieste. Náš recept sme odkukali od majstrov interiérového dizajnu – Talianov, ktorí majú na to jedinečný návod: kombinovanie štýlov.

Aj preto je našim mottom slogan:

Doma po taliansky

Ako na Návrh Interiéru

Túžite po interiéri, z ktorého bude vyžarovať harmónia a pokoj? V ktorom bude vyriešený každučký detail? A ktorý prekvapí  riešeniami, ktoré by vás asi nenapadli?
Neváhajte, zavolajte! Prvé vstupné stretnutie s naším bytovým architektom je vždy bezplatné.

Zobraziť viac

Naši partneri

Na ceste od návrhu interiéru k jeho realizácii Vás bude sprevádzať rokmi overený tím:  Dve stavebné firmy, skupina talianskych dodávateľov dizajnového nábytku, dve stolárske firmy, umelecký kováč a jeden skvelý montážny tím.

Kontaktné údaje:

Ateliér