Share

Linea DesignDoma po taliansky

LineaDesign - Návrh interiéru

DOMA PO TALIANSKY

Interiérový dizajnér a designer

ktorý mení nielen priestory, ale aj životy ľudí. Príde s riešeniami, ktoré by váš pravdepodobne nenapadli.Interiérový dizajnér:

Pomôže vám definovať  váš štýl

Pomôže vám urobiť rozhodnutia ešte predtým, než budete potrebovať odpoveď
Interiérový dizajnér presne vie, čo vás čaká, predvída a plánuje  jednotlivé  kroky vopred.

Privedie so sebou  spoľahlivých partnerov
Dobrý interiérový  dizajnér má za sebou rokmi overenú stavebnú firmu, dobrého stolára, či šikovného  kováča. Nejdete do spolupráce naslepo alebo na základe neoverených  internetových recenzií. Je tu niekto, kto  dodávateľov doporučuje na základe svojich viacročných skúseností.

A v neposlednej rade vám určite ušetrí kopu nervov!!!

Interierovy dizajner

Dobrý interiérový dizajnér sa veľa pýta. Musí zistiť, ako si interiér predstavujete, čo sa vám páči, aké štýly a farby máte radi, ako žije vaša rodina, aké funkcie bude interiér plniť. To je najdôležitejšia fáza projektu, ktorého výsledkom bude návrh interiéru ušitý na mieru.“ Je to zbytočný luxus, ktorý si nemôžete dovoliť? Praktické skúsenosti hlavne zo zahraničia ukazujú, že bytový architekt si takmer vždy na seba zarobil. Ušetril starosti, čas, peniaze. Predišiel zbytočným chybám.

Styling interiéru

Pretvárame to, čo potrebujete, na  niečo, čo milujete.

Ak hľadáte odpoveď na otázku Ako dostať do bytu originálny charakter a jedinečnosť, ktorá ho odlíši od množstva tuctových bytov, ste na správnou mieste. Náš recept sme zdedili od majstrov interiérového dizajnu – Talianov, ktorí majú na to jedinečný návod:

kombinovanie štýlov.

 

S čím všetkým  môže pomôcť  interiérový dizajnér?

NÁVRHY INTERIÉRU

 

STYLING

 

O NÁS

 

CENNÍK

Kontaktujte nás

     interiérový dizajnér, interiérové štúdio - knižnice Lago,