Share

To najlepšie od našich dodávateľov

To najlepšie od našich dodávateľov

Novinky, vychytávky, zaujímavé solitéry, ktoré sme pre vás vybrali priamo na Svetovej výstave nábytku v Miláne.

Umývadlo SKIN

Nezvyčajný, originálny dizajn umývadla priniesla na trh talianska spoločnosť LAGO. Umývadlo SKIN , vyrobené z ohýbaného plechu obloženého mozaikou, vyvoláva dojem, že sa práve odlepilo od steny ako kus kože. Odtiaľ pochádza aj jeho názov Skin. Zadná časť steny zostáva úmyselne neobložená, aby sa umocnil dojem, že časť mozaiky sa odlúpila od steny práve v tejto chvíli.
To dodáva umývadlu výnimočnú ľahkosť, vzdušnosť a originalitu.

Dizajn interiéru vychytávky

„Levitujúci“ stôl s ešte krajšou kartáčovanou dyhou

Stôl  Air podopierajú dve  priesvitné sklenené  nohy, ktoré vytvárajú dojem, že  sa vznáša  vo vzduchu.  Výsledkom kontrastného  spojenia ťažkej  drevenej dosky a  rafinovaného skla  je originálny dizajn a nečakaná ľahkosť .

 

Dizajn interiéru vychytávky

Dizajn interiéru vychytávky

Viac

 

Ikonická posteľ stále vzbudzuje rozruch

Dnes už ikonické postele Fluttua a Air od talianskej spoločnosti LAGO vyvolávajú aj po dvadsiatich rokoch dramatické reakcie. Najmä prvá z nich, vznášajúca sa na jednej nohe v snahe pokoriť gravitáciu.
Celý trik je veľmi jednoduchý a spočíva v pevnom oceľovom ráme, ktorý je v strede podopretý oceľovou nohou. Potom už stačí ukotviť rám do steny a posteľ vydrží všetky možné „aktivity“ ako akákoľvek iná. Len pri tom vyzerá neporovnateľne lepšie a ľahšie. Rám je dostatočne pevný, aby uniesol aj nevyváženú záťaž a bol testovaný na váhu 240 kg.

Vznášajúca sa posteľ si našla vo svete tisícky obdivovateľov a je to jediná závesná posteľ na svete. Nám sa najviac páči kontrast, ktorý vyvoláva jej minimalistický dizajn v interiéri s klasickými prvkami.
Viac

 

Dizajn interiéru vychytávky

Dizajn interiéru vychytávky

Bohémsky stolík na terasu

Ak hľadáte bohémsky stolík na terasu – servisný stolík Panarea, vyrobený zo smaltovanej keramiky, vás určite nesklame. Svoj názov dostal podľa najmenšieho a pravdepodobne najkrajšieho ostrova Aeolského súostrovia, ktorý je presláveným rajom umelcov a bohémov .

Viac

Dizajn interiéru vychytávky

Klasika z Artemide

Závesná lampa Falkland (Artemide) patrí medi dizajnovú klasiku interiérového osvetlenia. Napriek tomu nás neprestáva fascinovať svojimi mäkkými tvarmi. Práve tie sú aktuálne veľmi IN.

Viac

 

Dizajn interiéru vychytávky

Provokatívny PUNK

Naša obľúbená plastová stolička má príznačné meno PUNK. Jej provokatívne, no pritom minimalistické a subtílne línie sa veľmi dobre spájajú s klasickým aj ultramoderným interiérom. Nás fascinuje kontrast, ktorý PUNK prináša v kontakte s klasikou. Dynamika, kúsok drámy, ktorú spôsobí tento malý “výtržník“, dokáže vytvoriť aj v nudnom, monotónnom interiéri malý zázrak.

Viac

 

Dizajn interiéru vychytávky, návrh interiéru zubnej ambulancie

Vyzliekacie a pracie sedačky

Sedačky spoločností Saba Italia zaujmú nielen svojim dizajnom, ale aj praktickým prevedením: Každá z nich je vybavená dvoma poťahmi. Vrchný môžete zvliecť a oprať. Sedačka tak zostáva roky ako nová.

Viac

 

Dizajn interiéru, interiérové štúdio - sedačky Saba

 

Eva – perfektná, ak chcete  miešať štýly

Naše obľúbené svietidlo Eva v sebe spája klasické mäkké tvary a moderný materiál. Je skvelým príkladom toho, ako dokáže jednoduchý akcent v inom štýle “rozsvietiť” interiér a vytvoriť skutočne autentický pocit. Mixovanie štýlov môže byť výzvou, preto odporúčame držať sa tohto overeného pravidla: 80% dominantný štýl a LEN 20 % vedľajší štýl.

Viac

 

 

Dizajn interiéru vychytávky

Originálny dizajn interiéru – levitujúce kuchyne

Veľmi málo výrobcov odľahčuje dizajn kuchyne zavesenými skrinkami. Taliansky výrobca Lago ponúka dokonca aj zavesenú umývačku riadu. Očarujúca je aj jeho drevená dyha wildwood. Je vyrobená z kartáčovaného duba s neobvyklou hrúbkou 4mm.
Kuchyne Lago si získavajú stále viac priaznivcov pre svoj “levitujúci” dizajn a štýl, ktorý spája moderné a vintage prvky do jedinečného nadčasového celku.

Viac

Dizajn interiéru vychytávky

Žensky zvodná a praktická

Barová stolička Isabelle vás očará svojimi mäkkými ženskými, rafinovanými tvarmi a veľmi kvalitným krajčírskym spracovaním. Je nielen krásna, ale aj praktická. Jej poťah je kompletne zvliekací, takže ho môžete oprať alebo nechať vyčistiť v čistiarni. Zostane tak vždy ako nová.

Viac

Dizajn interiéru vychytávky

Hniezdočko

Detská posteľ ako roztomilé hniezdočko – takto vidí detskú izbu talianska spoločnosť Lago. Ľahký, vzdušný, levitujúci dizajn je príznačný pre túto spoločnosť, ktorá transformuje sny detí a ich rodičov do originálnych kompozícií, kde hlavnú rolu hrá farba a fantázia.

Viac

 

interiérové štúdio - detské izby Lago, Dizajn interiéru vychytávky

Aj na malú terasu

Pre všetkých, čo túžia po krásnom záhradnom sedení, no k dispozícii majú len malú terasku, je určená kolekcia Pipe od talianskej spoločnosti Atmosphera Italy. Jej čisté minimalistické línie a geometrické tvary sú zjemnené teplými akcentami z teakového dreva a elegantnými prvkami z pleteného špagátu.

Viac

Dizajn interiéru vychytávky

 

 

 

Viac o našich návrhoch

 

 

Share post: