Share

DIZAJN INTERIÉRU – CHILL OUT

DIZAJN INTERIÉRU – CHILL OUT

Dizajn interiéru firemnej  relax zóny,  Bratislava.                                                                                         

Zadaním tohto dizajnu interiéru bolo vytvoriť relaxačnú zónu, kde by si  zamestnanci mohli v príjemnom prostredí oddýchnuť, zacvičiť  jogu, či len tak na 10 minúť zavrieť oči a popočúvať hudbu.
Vytvoriť bolo treba  predovšetkým pozitívnu, pokojnú atmosféru. To ovplyvnilo výber  farieb a použitie umelého trávnika.  Zelenú dostali najmä modrá a  zelená  – ako farby vzbudzujúce pohodu, pokoj,  dôveru a pozitívnu náladu.
Celému návrhu interiéru dominuje  obojstranná dubová knižnica, kde našli miesto aj hračky  pre deti.  Veľké pohodlné leňošky priam vyzývajú ponoriť sa do ich mäkkých podušiek.  Jemné  závesy telovej farby slúžia na vytvorenie súkromia bez toho, aby priestor príliš rozdeľovali. Veľké  dubové  trámy  prinášajú do firemnej kancelárskej atmosféry trochu  útulného tepla a pohody.  

Celý dizajn interiéru sme následne aj zrealizovali  kombináciou dodávky talianskych  dizajnových leňošiek s  príznačným názvom Bellavita, ktoré  okrem toho,  že sú veľmi pohodlné, sa dajú aj vyzliecť a oprať, a stolárskych  a kováčskych výrobkov.

dizajn interiéru- sofa bellavita

 

Zobraziť všetky návrhy

 

Viac o našej práci

Share post: